BulgarianEnglishFrenchGermanGreekRomanian
Facebook

Григор Димитров с нов треньор

Най-добрият наш тенисист Григор Димитров официално вече има нов треньор. Това е аржентинецът Данте Ботини, който беше официално вписан като наставник на хасковлията, съобщава gong.bg.

От Асоциацията на тенис играчите (АТР) потвърдиха, че двамата вече работят заедно. До този момент тази роля бе на Андре Агаси, който бе по-скоро в ролята на консултант на Григор и беше с него в редки случаи.

Димитров започна 2020 година под ръководството на германеца Кристиан Гро. Той беше с него в първите турнири и дори по време на периода на социална изолация, докато траеше паузата през сезона. След това в ложата на Димитров все по-често сядаше баща му Димитър.

Изпращайте ваши снимки и информация на [email protected]



Източник: Новини Разград

Новини по региони

Видин Монтана Враца Плевен Ловеч Габрово Велико Търново Търговище Русе Разград Силистра Добрич Шумен Варна Бургас Сливен Ямбол Стара Загора Хасково Кърджали Пловдив Смолян Пазарджик Благоевград Кюстендил Перник София област София

Тази информация достига до Вас благодарение на информационна агенция Булпресс!