BulgarianEnglishFrenchGermanGreekRussian
Facebook

Лудогорец III разби с 4:0 Миньор (Сеново) за Купата на АФЛ

Лудогорец III разби Миньор (Сеново) с 4:0 в мач за Купата на Аматьорската футболна лига и продължава напред в надпреварата. В състава бяха включени предимно момчета от набор 2003.

Борислав Рупанов откри резултата в 29-та минута на срещата и до почивката не падна друго попадение.

През втората част разградчани отбелязаха още три попадения. Мартин Миленов направи 2:0 в 61-та минута. Класиката със своя втори гол в срещата оформи Борислав Рупанов в 70-та минута. Крайното 4:0 фиксира Ибрям Хабил три минути преди края на редовното време.

За момчетата се получи добра тренировка в игрова обстановка. Колкото и съперникът да не е претенциозен, сблъсъкът с мъжкия футбол дава ценен опит и помага за израстването на младите таланти, коментира след края на срещата водилият състава в тази среща Христо Господинов.